זיפות גגות

איטום גגות באמצעות זפת היא שיטה ישנה יחסית שנעלמה מהשוק, ועכשיו זוכה לקאמבק בליווי היריעות הביטומניות. למרות ששיטה זו כבר אינה פופולרית כמו שהייתה בעבר, היא עדיין מהווה אחת מהשיטות העמידות ביותר. זיפות הנעשית באופן מקצועי שומרת על הסטטוס שלה כשיטה מהימנה לשמירה על אטימות הבית מפני נזילות, לחות, ושאר גורמים מזיקים.

זיפות גגות כשיטה לאיטום

כיום, קיימות בשוק שלוש דרכים המקובלות לביצוע עבודת הזיפות. הראשונה היא זיפות בשכבה אחת בלבד, ולאחר מכן מלבינים את הזפת לאחר שהתקרר והתקבע. השנייה כוללת זיפות בשתי שכבות, כאשר אריג פייברגלאס יושב ביניהן, ואז הלבנה. השלישית מציעה זיפות בשתי שכבות, כאשר בין שתי השכבות ישנה רשת אינטרגלאס, והלבנת המשטח בדומה לשתי השיטות הקודמות. הזפת התקנית היחידה אשר ראויה לשימוש היא זפת תקנית מסוג 75/25. התהליך יצא לפועל בכמה אספקטים לאחר ההסכמה על תחילת העבודה ותנאיה.

 • ניקיון יסודי של הגג עליו תתבצע העבודה.
 • מריחת שכבת יסוד של זפת מסוג "פלינקוט" או מריחת שכבת יסוד ביטום מסוג "פריימר 101".
 • ביצוע תיקונים נקודתיים באמצעות זפת חם.
 • זיפות רולקות (נקודות מפגש בין הרצפה לקירות).
 • זיפות כלל שטח הגג.
 • הלבנת הגג באמצעות סיד, מלבין אקרילי, צבע אקרילי.

עכשיו זה הזמן לדאוג לגג שלכם

איטום גגות באמצעות זיפות הוא השיטה הקלאסית, אך בהחלט נשמר לה מקום של כבוד כדרך המהימנה למניעת חדירת מים וגורמים חיצוניים לא רצויים נוספים. אנחנו בא.א. ענבל איטום וזיפות גגות בע"מ מאמינים במתן השירות הטוב ביותר, בזריזות, ובשמירה על הסדר והניקיון בשטח בו מתבצעת העבודה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת באמצעות הטלפון, המייל, הטופס הדיגיטלי ב"צור קשר", או בפגישה אישית אותה נתאם מולכם בהתאם ללוח הזמנים שלכם.

עבודות זיפות גגות

א.א. ענבל בע"מ היא חברה המתמחה באיטום בניינים עם לקוחות המשתייכים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. זיפות נחשבת לשיטה מיושנת, ומדד הפופולריות שלה בהחלט חווה ירידה בקרב הקהל הישראלי. למרות זאת, אי אפשר להתווכח עם העובדה שמדובר בשיטה שנותנת את התוצאה הטובה ביותר באיטום גגות, וזו נשמרת לאורך זמן רב.

זיפות גגות – מהי הדרך המתאימה לך?

בכדי שנוכל לספק ללקוח את התוצאה הטובה ביותר, אנו נאבחן את סוג הגג בבניין המגורים או המשרדים בו אתה מבקש שיבוצע האיטום ונציע לך אחת מתוך שלוש הדרכים הקיימות בשוק לזיפות גגות. הראשונה, מריחת שכבה אחת של זפת חם והלבנתו לאחר שהספיק להתקרר ולהתקבע. השנייה, מריחת שתי שכבות זפת שביניהן שמים אריג פייברגלאס, ולאחר מכן מלבינים גם אותן. השלישית, מריחת שתי שכבות זפת וביניהן רשת אינטרגלאס, ואז מלבינים את המשטח. התהליך עצמו יתבצע בצורה כמתואר למטה.

ניקיון יסודי של הגג טרם תחילת העבודה.

 • שכבת יסוד של זפת מסוג "פלינקוט" או שכבה ביטומנית כגון "פריימר 101".
 • ביצוע תיקונים במידה וישנם סדקים, קרעים, ופתחים למיניהם.
 • מריחת זפת ברולקות (הנקודות בהן נפגשים הקירות עם הרצפה).
 • זיפות על כלל שטח הפנים של הגג.
 • סיום העבודה בהלבנת הזפת בעזרת סיד, צבע אקרילי, או מלבין אקרילי.

זיפות גגות? רק עם א.א. ענבל איטום וזיפות גגות בע"מ!

כאמור, איטום הגג שברשותכם באמצעות זפת היא שיטה עם היסטוריה ארוכת שנים של לקוחות מרוצים. כאשר היא מבוצעת נכון, גם אתם יכולים להנות מתוצאה שמחזיקה לאורך זמן מול גשמים, רוחות, לחות, ועוד פקטורים רבים שאתם מעוניינים להשאיר מחוץ לבית או למשרד שלכם. אנחנו עומדים לשירותכם במהלך שעות הפעילות במספר ערוצים, כגון כתובת המייל שלנו, הטלפון, או הטופס הדיגיטלי ליצירת קשר באתר. כמו כן, נשמח להכיר אתכם על ידי קביעת פגישה אישית במשרד החברה שלנו.

בין לקוחותינו