איתור נזילות

איתור נזילות מקצועי

 

נזילה היא דבר שיכול להסב אי נעימות רבה לשוהים בכל מבנה אשר בו מצויה הנזילה וכן, נזק רב לקירות או לרכוש המצויים בקרבת הנזילה. אם אתה מזהה רטיבות, עובש בקירות, או קירות אשר מתפוררים באופן חלקי, ייתכן מאוד שישנה נזילה סמויה במערכת האינסטלציה הביתית, כשל באיטום, נזילה בצינורות כלשהם בבית ועוד.

כיצד מתבצע איתור נזילות ?

אם בעבר איתור נזילות נעשה על ידי ביצוע עבודות שונות, אשר היו גובלות בהרס של האזור אשר חשוד כמקום הנזילה בכדי לגלות את המוקד שלה באי סדר ובבלגן, הרי שכיום על ידי אמצעים טכנולוגיים מתקדמים כגון סיבים אופטיים, מצלמות אינפרה אדום וסריקות תרמיות. כל האמצעים הללו ועוד מסייעים לאתר נזילות סמויות על ידי צילום מיוחד של המצלמות הללו, ניתן לגלות את האזורים הבעייתיים באיטום או במערכת האינסטלציה. אין ספק שכיום על ידי השימוש באמצעים המשוכללים הללו, ניתן למצוא את המקור לכל נזילה ולטפל בו בקלות וביעילות.

איתור נזילות מקצועי – א.א. ענבל איטום וזיפות בע"מ

אם אתה מחפש את החברה הטובה ביותר עבור איתור נזילות, כל שעליך לעשות זה לפנות לא.א ענבל איטום וזיפות גגות בע"מ. על ידי המצלמות והאמצעים המשוכללים ביותר, יסיעו לך אנשי המקצוע למצוא את מקור הנזילה ולטפל בה. כיום, ניתן לטפל בכל נזילה באופן קל, מהיר ונוח, על ידי הבחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. א.א ענבל איטום וזיפות גגות בע"מ, הינה חברה הרשומה כקבלן רשום ופועלת כבר משנת 2004 בתחום עבודות האיטום, איתור נזילות באמצעים משוכללים ועוד.

אם יש לך סימנים כלשהם המעידים על נזילה סמויה כגון: קיר נפוח, חשבון מים גבוה מהממוצע, עובש בקיר, קיר מתפורר ועוד, כדאי שתיצור קשר עם א.א ענבל איטום וזיפות גגות לצורך אבחון מקור הנזילה וטיפול בה.

מלמה לאיתור נזילות -א.א.ענבל

בין לקוחותינו