איטום

 

א.א. ענבל איטום וזיפות גגות היא חברה המתמחה בביצוע עבודות איטום מסוגים שונים כבר כעשור, ולקוחותינו המרוצים נמנים הן על המגזר הפרטי והן על המגזר העסקי. בין אם הלקוח מבקש לאטום את גג הבית או המרתף בבעלותו, א.א. ענבל איטום וזיפות גגות היא הכתובת הנכונה והמקצועית ביותר לטיפול ראוי בבעיה.

איטום גגות חדשים

המושג "חדש" גורם לנו להניח באופן אסוציאטיבי שמדובר במשהו שחייב להיות טוב, אך בשביל שנוכל להבטיח את זה יש לדאוג לכך בשלב מוקדם. גם גגות חדשים זקוקים לאיטום נכון שיאפשר בידוד טרמי, וימנע את חשיפת המבנה הפנימי לגורמים חיצוניים מזיקים.

  • יציקת שיפועים על גבי שכבת בידוד טרמית, בה יש לוודא הדבקה יציבה לתשתית בלי שייווצרו חללים על ידי החלקת הבטון. במידה ועובי שכבת השיפועים לא עולה על 40 סנטימטרים, צריך לעבד את משטח הפנים של הבטון בעזרת טיט צמנטי המשופר בפולימרים. בנוסף, יש להשתמש בשומרי גובה ותבניות יציבות שיורכבו טרם היציקה. היישור הסופי יבוצע על ידי מחליק סיבובי (הליקופטר) או בפצת החלקה.
  • אשפרות ראשונית תתחיל לאחר שלב היישור הסופי, כאשר באשפרה נמשכת הבטון ישאר רטוב אחרי תום יממה ועד שבוע לאחר היציקה. הבטקל צריך להיות בחוזק מינימלי של 40 ק"ג לסמ"ר.
  • השיפועים, השיפועים, המעקות, וההגבהות המיועדים לאיטום יהיו יבשים ונקיים, חלקים ומישוריים בלי בליטות או שקעים בלתי רצויים.
  • אף המים עשוי בטון יביא לכך שיציקת הבטון לכל גובה ההגבהה עד 70 מילימטר לפחות מעל השקע, ופניה העליונים יוצבו כך שתמנע חדירת מים דרכם.
  • העגלות יהיו מטיח משופר בפולימרים, ופניהן יהיו קעורים וחלקים, כאשר מידותיהן יהיו 50X50 מילימטר בערך.

איטום מקצועי ואמין שאין שני לו

איטום הנעשה בצורה נכונה מהווה הבטחה של שלוות נפש שתמשך שנים ארוכות. כאמור, גם גג חדש הוא בעל צורך בטיפול נכון בכדי למנוע נזקים שמקורם מחוץ למבנה. א.א. ענבל איטום וזיפות גגות מציעה לכם את שירות האיטום על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון.

איטום גגות -א.א.ענבל
איטום-א.א.ענבל
איטום גגות -א.א.ענבל
איטום גגות -א.א.ענבל

בין לקוחותינו

מלא הטופס וניצור עמך קשר

© כל הזכויות שמורות ל א.א ענבל איטום וזיפות בע״מ

עמוד זה נבנה ע"י יולי קידום ופיתוח אתרים