איך תבטיחו כי חברת האיטום אמינה?

 

סביר כי יגיע הרגע בו תהיו מעוניינים לקבל שירות מחברת איטום מומלצת. הבעיה הגדולה? לא תמיד ברור על פי אילו פרמטרים ותנאי סף יש לבחור את החברה. בעידן בו לא מעט חברות מפורסמות ברחבי הרשת והרשתות החברתיות, קשה לדעת איזו חברה אמינה ואיזו חברה קצת פחות. חברת "א.א ענבל – איטום וזיפות גגות בע"מ" שמחה להציג בפניכם את 5 הטיפים המובילים לבחירת חברה אמינה:

1.דרשו לדעת מחירים כבר בשיחת הטלפון

הדבר הראשון והבסיסי ביותר הוא לדרוש בהצעת מחיר כבר בטלפון. חברה אמינה לא תתבייש להציג בפניכם את המחירים שלה, והיא בעיקר תבין את החשיבות שבהצעת מחיר מוקדמת שיש לתת ללקוח. כידוע, ישנם אנשי מקצוע שנותנים את המחיר רק עם הגעתם אל בית הלקוח, כך שהוא הופך להיות לקוח שבוי והוא ישלם כל מחיר.

כן חשוב לדעת כי לעתים המחיר שיוצע לכם יהיה מחיר משוער. עם הגעת הצוות המקצועי אליכם, יהיה ניתן להעריך בצורה נרחבת יותר את העבודה, ובהתאם לתת את המחיר המדוייק המגלם בתוכו את מורכבות העבודה, מספר אנשי הצוות, החומרים בהם יעשה שימוש והזמן הנדרש לביצוע.

2."לא צריך לבדוק, אני בא, מסדר והולך"

חברה חאפרית שעובדים בה עובדים חאפרים, תחפש את קיצורי הדרך. במידה ואיש האיטום שאתם מדברים איתו לא מעוניין לבצע בדיקה של איתור הבעיה לפני הטיפול בבעיה, דעו כי הוא איש מקצוע לא אמין. במילים פשוטות? איתור הבעיה והאיפיון שלה לוקח זמן, וישנם אנשי מקצוע שלא רוצים לבזבז יותר מדי זמן. כך, הם מחפשים קיצורי דרך שבסוף פוגעים בכם. לדוגמא: אם אתם חושדים כי יש לכם נזילה בקיר, ואיש האיטום מסרב לבדוק את האזור עם מצלמה תרמית כי הוא "יודע מה הוא עושה", כדאי שתוותרו על שירותיו.

3.קראו המלצות של לקוחות מרוצים

לפני שאם מזמינים חברת איטום, הקדישו כמה דקות לקריאת המלצות. אין עוד דרך טובה יותר להכיר חברה שאתם לא מכירים מאשר הלקוחות המרוצים. הם אלו שישיבו לכם על כל השאלות: האם השירות אדיב ומקצועי, עד כמה הזמינות גבוהה, עד כמה הם שבעי רצון מפתרון הבעיה וכן הלאה.

 

4.איתור בעיה דרך הטלפון? כאן מתחילה הבעיה

בכדי לבדוק מה הבעיה בגג, איזה איטום נדרש בבריכה ובאיזו נקודה בקיר ישנה נזילה – נדרשת בדיקה מקדימה! איש האיטום בהחלט יוכל לשער מה הבעיה כבר בטלפון, אך הוא לא יכול לקבוע אותה חד משמעית. אם אתם שומעים כי איש הצוות מטעם החברה מדבר בביטחון ומאתר את הבעיה דרך הטלפון מבלי שהוא  הגיע אליכם, דעו כי מקצועי הוא לא.

 

5."אין לך מה לדאוג, בחיים לא תהיה לך שוב נזילה"

להבטיח הבטחות זה קל, אך האם הייתם רוצים לעבוד עם חברה שמבטיחה הבטחות ללא כיסוי? אם מבטיחים לכם הרים וגבעות וכי לעולם לא תהיה אצלכם שוב נזילה וכי הגג לא ידלוף, דעו כי מדובר על חברה לא אמינה. חפשו אחר חברה שמשקפת בפניכם את האמת – לרבות העמידות של העבודה, אילו טיפולי תחזוק נדרשים ומתי צריך שוב לחדש אותה.

 

 

בין לקוחותינו