איטום בריכות

מי מבצע איטום בריכות? מה היא העלות של איטום בריכות? איך מתבצע איטום בריכות, ומתי מבצעים איטום לבריכה? האם האיטום הוא חלק מבניית הבריכה?

כאשר אנו מתכננים בריכה עלינו להתחשב בהרבה גורמים, מהגודל והצורה שלה דרך המיקום ועד להגבלות בטיחות המעוגנות בחוק. בריכות הן בהחלט כיף גדול ושדרוג משמעותי של איכות החיים אך אם מזלזלים בתהליך בנייתן הן יכולות להוות כאב ראש גדול.

מדוע יש לבצע איטום בריכות ?

כמו כל המבנים התת-קרקעיים גם הבריכה עומדת בלחצים הנובעים מהקרקע העוטפת אותה. סוג הקרקע ורמת ספיגת המים שלה הם רק חלק מהפרמטרים הצריכים להילקח בחשבון כבר בתהליך התכנון. בנוסף לכך, המים הנמצאים בתוך הבריכה יוצרים לחצים גדולים על דפנותיה ואלו צריכות לעמוד בהם לצד לחצים הנוצרים משינויים סביבתיים או מכמות ופעילות האנשים בבריכה. כאשר בריכה איננה אטומה בצורה מושלמת הדבר יכול להוביל לנזילות המשנות את מבנה הקרקע מסביב לה, נזילות שאפילו עלולות לפגוע במערכות החשמל של הבריכה עצמה.

מתי מבצעים איטום בריכות ?

איטום בריכות, כמו בכל חלקי הארץ, הוא תהליך שיש להתחיל אותו כבר בזמן תכנון הבריכה. בזמן האיטום יש להתחשב בקרקע המקיפה את הבריכה, גודל הבריכה, תשתיות החשמל של הבריכה ואפילו בחומרים ובסוג המים מהם היא תורכב. כיום, ישנן הרבה אפשרויות בשוק המשמשות לאיטום בריכות, מחומרי איטום גבישיים ועד טיח אוטם ויש לקחת ברצינות את ההחלטה באיזו דרך נשתמש לאיטום הבריכה. נזילות בבריכה שיתגלו לאחר בנייתה יצרו המון בעיות ולכן הרבה יותר קל וזול למנוע אותן מאשר לטפל בהן.

האם אפשר לבצע איטום בריכות לבד?

כן, באותה מידה שאפשר לבנות בית או להרכיב רכב בעצמך. במידה וזהו המקצוע שלך ויש בידך את כל הידע בנושא לא אמורה להיות שום בעיה. אך אם במידה ואיטום בריכות זהו לא תחום ההתמחות שלך, אין זה מומלץ לעשות זאת לבד, אלא שכדאי להזמין חברה מקצועית. חברה מקצועית יודעת כיצד לבצע את הבחירות הנכונות ביותר עבור הבריכה שלך וכך למנוע ממך הרבה הוצאות בעתיד, כי כפי שאמרנו קודם, הרבה יותר קל וזול למנוע בעיות באיטום הבריכה מאשר לתקן אותן לאחר שהן מתרחשות.

אז לאן ממשיכים מכאן?

קודם כל מחייכים, תהליך בניית בריכה ידוע כמאוד מרגש ובסיומו איכות ורמת החיים שלך ושל בני משפחתך תעלה פלאים. לכן עליך לדאוג לפן הכיפי בעוד שאנחנו נדאג לפן הרציני של התהליך הזה ונלווה אותך בשקיפות מלאה ובמקצועיות לכל אורכו. אנחנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה שלנו ומעבר לעשיית העבודה הטובה ביותר גם החוויה שלך חשובה לנו, ואנו נעשה הכל לשביעות רצונך.

רוצה לשמוע עוד פרטים על איטום בריכות? כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כבר עכשיו או להשאיר פרטים ויתאפשר לך לומר שלום למנוי לקאנטרי כי עוד מעט תהיה לך בריכה פרטית.

איטום בריכה -א.א.ענבל
איטום בריכה -א.א.ענבל
איטום בריכה -א.א.ענבל
איטום בריכה -א.א.ענבל

בין לקוחותינו