איטום גגות במרכז

מחפשים חברה המציעה שירות של איטום גגות במרכז? מצאתם! החברה שלנו מספקת כבר מעל לעשור שירותי איטום מתקדמים, לרבות איטום גגות בשיטת הזיפות ושיטת היריעות הביטומניות. אנו מקפידים על עבודה בסטנדרט הגבוה ביותר, הכוללת:

  • איתור צורך מלא אל מול הלקוח
  • בדיקת הגג פיסית לפני הצעת הפתרון
  • הצגת יתרונות וחסרונות של כל שיטה
  • ניקיון הגג לפני יישום האיטום

התאמת פתרון האיטום המתאים לכם ביותר

אי אפשר לקבוע מראש מהי שיטת איטום גגות במרכז המתאימה לכם ביותר. לכן, מתבצעת שיחת איתור צורך. מטרתה? להכיר אתכם, להכיר את הגג שלכם, להבין מהו התקציב שלכם ולהתאים לכם פתרונות. לדוגמא: שיטת זיפות הגגות מתאימה לכל גג – ללא יוצא מן הכלל, תוך שהיא גם נחשבת לזולה ביותר. השיטה השניה היא שיטת היריעות הביטומניות, שתנאי הסף לביצועה הוא גג "נקי" יחסית – ממזגנים וקולטים של דוודי השמש. אנו נתאים לכם את פתרון האיטום הנכון ביותר בעבורכם!

ניקיון הגג לפני יישום האיטום – חובה!

לא משנה כלל אם נבחר יחד בשיטת זיפות הגגות או בשיטת היריעות: על מנת להבטיח שהאיטום אכן יעמוד בציפיות, יש לנקות את הגג. אין ליישם זפת או יריעות ביטומניות מבלי שמנקים את הגג מלכלוך שנצבר עליו, אבק, פסולת של דיירים וכיוצא בזה. בעת שלא עובדים על משטח נקי, הרי שחומרי האיטום לא נצמדים כנדרש לגג. איטום גגות במרכז על ידי "א.א ענבל", מתבצע ביסודיות ומקצועיות מלאה – עבורכם ובשבילכם.

בדיקת הצפה לגג – מה זה אומר?

אחת האינדיקציות לקבוע האם בוצע איטום גגות במרכז כנדרש, היא לבצע בדיקת הצפה. מהי אותה בדיקה? מילוי הגג במים, כאשר המטרה היא להבין האם המים נותרים על הגג (ולמעשה נוצרת לה מעין בריכה), או שהמים דווקא חודרים את שכבות האיטום. בהתאם לתוצאות, ניתן לדעת האם יש צורך בדיוק וחיזוק האיטום, או שהוא בוצע כנדרש. באופן זה, אתם יכולים להיות מוכנים ורגועים לקראת החורף – הגג שלכם לא יאפשר חדירה של מים.

מוותרים על חברה מקצועית? מוותרים על גג אטום

או שיודעים לאטום גגות, או שלא. שמענו לא אחת על אנשים שניסו לאטום את הגג לבד – הכל על מנת לחסוך את עלויות העבודה של חברה מקצועית. כמצופה, מים הצליחו לחדור אל תוך המבנה דרך הגג, מה שייצר תסכול רב, בזבוז של זמן ובעיקר צורך בשירות SOS מיידי לתיקון הכשלים. איטום גגות במרכז חייב להתבצע על ידי חברה כמו "א.א ענבל", בעלת ניסיון עשיר באיטום גגות כבר מעל ל-10 שנים! 

מלא הטופס וניצור עמך קשר

© כל הזכויות שמורות ל א.א ענבל איטום וזיפות בע״מ

עמוד זה נבנה ע"י יולי קידום ופיתוח אתרים